ip-academy

IP Akademi, Türkiye’de bilgiyi ön planda tutan, Fikri ve Sınai Haklar ve Hukuk konularında uzmanlaşmış eğitim ve öğretim kurumudur.

Uzun yıllardır Fikri ve Sınai Mülkiyet konuları için eksiksiz eğitim modülü yelpazesi sunan lider bir eğitim organizasyonu olmaktan gurur duymaktadır.

Eğitim, ekip çalışması, seminer ve kurslara sık sık katılmanın ön planda olduğu bir meslek dalıdır. Katılımcıların geri bildirimleri üzerinden hareket edilmektedir. Dolayısıyla, kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. İnternet sitemiz, IP haberleri hakkında sizin güncel kalmanızı sağlamaktadır.

Eğitimlerimizde, edinilen bilgilerin, akış şemaları, resmi formaları ve Türk Patent’ den ve mahkemelerden gelen yazışmaların örnekleri kullanılarak pratik uygulamanın sağlaması hedeflenmiştir. Böylece, değişiklikler, vaka yönetimi ve prosedürü, günlük uygulamalar ve başvurulara ait doğal seyirle takip edilmektedir.

Belirsiz sorunları daha ayrıntılı olarak tartışmak ve kişisel yardım alabilmek için eğitim gruplarını küçük gruplar halinde tutuyoruz. Eğitim gruplarımızın, sosyal aktivite içinde bulunabilmeleri bizim için önemlidir. Bu nedenle IP Akademi olarak Kâğıthane Başalan İstanbul Kamera Müzesi Balat Cafe Obscura ‘da bir kahvaltı ve Haliç gezisi ile tüm katılımcı gruplarımıza sosyal etkinlik düzenlenmekteyiz.

Katılımı düşünen, seminerlerimize ve kurslarımıza katılanların tüm soruları ile kurs materyallerini netleştirmek veya eğitim programlarının ayrıntılarını bildirmek için e-posta ile iletişimlerini beklemekteyiz.

 

Saygılarımızla,

Kağıthane
  • Adres : Gürsel Mah. İmrahor Cad. No: 29 / A Kat: 6 PREMİER KAMPÜS OFİS, 34400 Kağıthane / İSTANBUL (TÜRKİYE)
  • Telefon : +90 (212) 290 62 72 (pbx)
  • Faks : +90 (212) 290 62 70 - 290 62 82
  • E-Posta : info@basalanpatent.com.tr

Geri